خبر محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

خبر: محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

اولین تصویر العمل رسمی کی‌روش راجع به احسان حاج صفی و شجاعی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابراز امیدواری کرد، رکورد شکست‌ناپذیری‌اش برابر کره حفظ شود و کشور عزیزمان ایران برنده مسابقه با این تیم آسیایی شو..

ادامه مطلب

کنگره پول ندهد، دولت را تعطیل می‌کنم! , ترامپ ترساندن کرد

ترامپ پیش‌تر در یک صحبت در جمع طرفدارانش در شهر فینیکس آریزونا، هشدار داد که اگر طرح بودجه کنگره جهت سال مالی آینده هزینه دیوار جنجالی‌اش را تامین نکند، ..

ادامه مطلب

توافق هسته‌ای ظهور توانایی هسته‌ای کشور عزیزمان ایران را به تعویق انداخت / هنری کیسینجر

وزیر امور خارجه پیشین آمریکا گفت که واشنگتن در توافق هسته‌ای از کشور عزیزمان ایران امتیاز کافی نگرفته است. هنری کیسینجر: توافق هسته ای ظهور..

ادامه مطلب

ادامه تجسس جهت یافتن آخرین مفقودی سیل علی آباد کتول در یازهمین روز

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت: تجسس جهت کشف پیکر آخرین مفقود شده است سیل علی آباد کتول در پشت سد شیخ هم بی نتیجه ماند. ادام..

ادامه مطلب

۱۰ شهریور، وقت اعلام نتیجه های آزمون دکتری و کارشناسی ارشد

رئیس شرکت سنجش کشور در رابطه با وقت اعلام نتیجه های آزمون دکتری و کارشناسی ارشد توضیحاتی را ارائه کرد. ۱۰ شهریور، وقت اعلام نتیجه های آزمون دکتری و ..

ادامه مطلب

آبروريزي است افغانستان وزير زن دارد ما نداريم

من یک سوژه امنیتی هستم در رابطه با فوت پدر ابهام وجود دارد مردم با اصلاح طلبان پیمان اخوت نبسته اند محسن‌هاشمي نحوه تعامل با قدرت و پیدا و پنهان آن را..

ادامه مطلب

زمین گرم تر می شود

طبق نتیجه های یک تحقیق جدید، در پی تغییرات اقلیمی دنیا تا آخر قرن گرم تر خواهد شد. زمین گرم تر می شود عبارات مهم : توافق طب..

ادامه مطلب