خبر محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

خبر: محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

قسامه، گره 11 ساله جنایت را باز می‌کند

مرد جوان که متهم است 11سال قبل برادرش را کشته و جنازه وی را به آتش کشیده دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که ادعا کرد بی‌گناه است و دروغ‌پردازی‌های ..

ادامه مطلب

دستگیری دختر 15 ساله زورگیر در دهدشت

فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: دختری 15 ساله که با پوشش مردانه به همراه همدستانش اقدام به زورگیری می کرد، به دست مأموران پلیس شناسایی و دستگیر شد.  ..

ادامه مطلب

کشف زنی درکامیون ترانزیت که قصد خروج از مرز بازرگان داشت

گمرک کشور عزیزمان ایران از کشف نهمین و دهمین محموله قاچاق انسان در سالجاری خبر داد و اعلام کرد : یکی از محموله ها ورودی و محموله دیگر خروجی بوده که د..

ادامه مطلب

تولد ۴۸۲ نوزاد معتاد در ۶‌ماه

در شش ماه اخیر ۴۸۲ نوزاد معتاد در کشور عزیزمان ایران به دنیا آمده هست. این آمار را مدیر اورژانس اجتماعی کشور در شرایطی قبول کرده که بروزترین شیوع شناسی اعت..

ادامه مطلب

دستگیری عوامل تیراندازی در عروسی

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه درگیری در یک مراسم ازدواج به تیراندازی طرفین درگیری ختم شد، گفت: عوامل ایجاد درگیری و تیراندازی دستگیر شدند.&a..

ادامه مطلب

آنها را با پتک کشتم تا از زحمت زندگی راحت شوند ، اعتراف مردمشهدی که دختر دیابتی و همسرش را کشت

مرد 36 ساله ای که در یک جنایت هولناک، همسر و دختر هشت ساله اش را به نحوه وحشتناکی به قتل رسانده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی خاص قتل عمد، را..

ادامه مطلب

ادامه تجسس جهت یافتن آخرین مفقودی سیل علی آباد کتول در یازهمین روز

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت: تجسس جهت کشف پیکر آخرین مفقود شده است سیل علی آباد کتول در پشت سد شیخ هم بی نتیجه ماند. ادام..

ادامه مطلب